Apartament w Paryżu

Apartament w Paryżu - Guillaume Musso | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Guillaume Musso
WYMIAR
8,25 MB
NAZWA PLIKU
Apartament w Paryżu.pdf
ISBN
2131351835635

OPIS

Koniec drogi może tak naprawdę okazać się jej początkiem…Madeline w wynajętej pracowni ukrytej w pełnym zieleni zaułku Paryża szukała samotności. Niestety, w wyniku nieporozumienia w to samo miejsce trafił dramatopisarz Gaspard. Los skazuje tych dwoje wrażliwych samotników na dzielenie jednej przestrzeni życiowej – pracowni należącej przez lata do słynnego artysty, Seana Lorenza, którego ostatnie dzieła zniknęły w tajemniczych okolicznościach…Madeline i Gaspard, zafascynowani geniuszem i zaintrygowani tragicznym losem poprzedniego lokatora, postanawiają połączyć siły, aby odzyskać te niezwykłe obrazy.Zanim jednak odkryją sekret malarza, będą musieli zmierzyć się z własnymi demonami, a prowadzone przez nich śledztwo na zawsze odmieni ich życie.

Miałam pewne obawy, ponieważ autor w swojej twórczości miesza różne wątki, nawet paranormalne. „Apartament w Paryżu" to świetnie skonstruowana, niesamowicie wciągająca i zaskakująca lektura, którą przeczytałam w dwa wieczory. Do tej pory miałam styczność z trzema książkami Autora, a ta, jak najbardziej zalicza się do tych udanych. "Apartament w Paryżu" to wciągająca i klimatyczna książka, która, mimo kilku zażaleń, okazała się wspaniałą rozrywką.

I z przerażenia i ze wzruszenia. Upór się opłaca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI