Tańcząc na czubkach palców

Tańcząc na czubkach palców - Gabriela Anna Kańtor | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gabriela Anna Kańtor
WYMIAR
8,9 MB
NAZWA PLIKU
Tańcząc na czubkach palców.pdf
ISBN
3602526260083

OPIS

Opowieść o tańcu życia, w którym główna bohaterka dotyka stopami ziemi, a jednocześnie próbuje sięgnąć nieba. Paulinę Wojnowicz poznajemy w trzech kolejnych figurach jej tańca: jako osamotnione dziecko, jako młodą, pełną nadziei dziewczynę oraz jako dojrzałą, świadomą siebie kobietę.Kiedy jej dzieci wchodzą w dorosłość i zaczynają rozwijać skrzydła, gniazdo rodzinne nagle pustoszeje; obie córki emigrują z kraju, syn studiuje daleko od domu.Nieoczekiwanie pojawiają się problemy finansowe, a do tego wszystkiego małżeństwo Pauliny przeżywa poważny kryzys.W tym trudnym momencie prawdziwy taniec dopiero się dla Pauliny zaczyna: oto pojawia się tajemnicza osoba, która jedną krótką rozmową telefoniczną przewróci jej życie do góry nogami…Próba opowiedzenia o sytuacji kobiety w jej własnej rodzinie i w otaczającej ją społeczności, o jej szansach na zmianę status quo, o odwadze i marzeniach. I o tym, że tylko kobiety potrafią tańczyć na czubkach palców.

Paulinę Wojnowicz poznajemy w trzech kolejnych figurach jej tańca: jako osamotnione ... Tańcząc na czubkach palców - mobi, epub - opis produktu: Opowieść o tańcu życia, w którym główna bohaterka dotyka stopami ziemi, a jednocześnie próbuje sięgnąć nieba. Paulinę Wojnowicz poznajemy w trzech kolejnych figurach jej tańca: jako osamotnione dziecko, jako młodą, pełną nadziei dziewczynę oraz jako dojrzałą ... Opowieść o tańcu życia, w którym główna bohaterka dotyka stopami ziemi, a jednocześnie próbuje sięgnąć nieba.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Tańcząc na czubkach palców - Gabriela Anna Kańtor (EPUB) - Ceny już od 14,70 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 7 sklepach. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Napisz recenzję o produkcie: Tańcząc na czubkach palców Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI