Sztuka kulinarna państw Unii Europejskiej

Sztuka kulinarna państw Unii Europejskiej - Maria Szustakowska-Chojnacka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Szustakowska-Chojnacka
WYMIAR
6,2 MB
NAZWA PLIKU
Sztuka kulinarna państw Unii Europejskiej.pdf
ISBN
4342752754282

OPIS

Autorką „Sztuki kulinarnej państw Unii Europejskiej” jest dietetyk, technolog żywienia zbiorowego i mikrobiolog żywności – Maria Szustakowska-Chojnacka, której pasją jest hotelarstwo i turystyka.„To właśnie podróże do różnych krajów świata stały się inspiracją do napisania tej książki. Bo przecież nie można poznać kultury danego narodu, nie znając jego sztuki kulinarnej kształtowanej na przestrzeni stuleci. Niezmiernie ważne jest poszukiwanie i poznawanie tradycyjnych potraw, które są podstawą kuchni narodowych. Mogą nam one powiedzieć wiele o ludziach, którzy spożywają je obecnie, a także o tych, którzy przyrządzali je od wieków. Te tradycyjne potrawy stanowią symbol danego państwa i są jego znakiem rozpoznawczym, toteż nie wolno nam o nich zapominać i należy je kultywować”.Maria Szustakowska-Chojnacka jest również Autorką książek: „Nasze zdrowie a składniki odżywcze” i „100 roślin w Twojej kuchni”.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Unia Europejska składa się z 27 państw członkowskich.Nowo wstępujące państwa, aby stać się członkiem Unii muszą: spełnić szereg kryteriów dotyczących sfery gospodarczej, politycznej, praw człowieka sformułowane w tzw. Kultura w Unii Europejskiej . ...

Uruchamia on postępowanie o świadczenie w tych państwach, w ... Polska na pierwszym miejscu wśród dużych państw Unii Europejskiej. Więcej szczegółów zdradzili minister zdrowia i szef KPRM.

POWIĄZANE KSIĄŻKI