Podejrzany

Podejrzany - Fiona Barton | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Fiona Barton
WYMIAR
8,62 MB
NAZWA PLIKU
Podejrzany.pdf
ISBN
5031608233409

OPIS

Po zaginięciu dwóch osiemnastolatek podczas wakacji w Tajlandii ich zrozpaczone rodziny znajdują się nagle w centrum uwagi mediów z całego świata.Reporterka Kate Waters zawsze daje z siebie wszystko, żeby jako pierwsza opublikować artykuł na gorący temat, pierwsza zdobyć wywiad na wyłączność, pierwsza odkryć prawdę – nie inaczej jest tym razem. Jednocześnie nie może jednak przestać myśleć o własnym synu, którego nie widziała od dwóch lat, kiedy rzucił studia i postanowił podróżować po świecie. Tym razem sprawa jest więc osobista.W ramach odkrywania kolejnych szczegółów sprawy zaginionych dziewczyn wszyscy się przekonają, że mimo tak dużego dystansu geograficznego niebezpieczeństwo może czaić się zaskakująco blisko…

Kogo uważa się za podejrzanego? Za podejrzanego uważa się osobę wobec której wydano postanowienie o przedstawieniu zarzutów albo której bez wydania takiego postanowienia postawiono zarzut w związku z rozpoczęciem przesłuchania w charakterze podejrzanego. "Podejrzany" to czwarty tom serii z Jackiem Reacherem. Tym razem bohater zostaje zaangażowany w pomoc FBI.

Oskarżonego (podejrzanego) uważa się za niewinnego, dopóki wina jego nie zostanie udowodniona i stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu. Podejrzany (2000) Under Suspicion - Prawnik Henry Hearst zostaje wezwany przez kapitana policji na przesłuchanie w sprawie gwałtu i morderstwa dwunastolatki. (3.1) zob. podejrzeć przykłady: (1.1) Stefan jest podejrzany o sfałszowanie podpisu w dokumentacji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI