Moich 12 żon

Moich 12 żon - Olgierd Świerzewski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Olgierd Świerzewski
WYMIAR
7,3 MB
NAZWA PLIKU
Moich 12 żon.pdf
ISBN
6217756080232

OPIS

12 moich żon to opowieść o Malcolmie Starskim, młodym prawniku brytyjskim, który już jako młodzieniec wytyczył sobie życiowy cel: znaleźć miłość idealną. Duży wpływ na Malcolma wywarł jego dziadek Stanley (Stanisław), polski emigrant, pilot RAF-u, który niestrudzenie powtarzał piętnastoletniemu młodzieńcowi, że miłość to siła napędowa całego ludzkiego życia. Poszukiwania ukochanej kobiety wprawdzie zakończyły się powodzeniem, jednak Starski wkrótce miał się przekonać, że nie wystarczy ten ideał miłości odnaleźć – trzeba go jeszcze przy sobie utrzymać… Odtąd losy Malcolma odmieniły się na zawsze. Zaczął się miotać pomiędzy rozmaitymi romansami i związkami, daremnie próbując w kolejnych kobietach odnaleźć odbicie tej jedynej...

Duży wpływ na Malcolma wywarł jego dziadek Stanley (Stanisław), polski emigrant, pilot RAF-u, który niestrudzenie powtarzał piętnastoletniemu młodzieńcowi, że miłość to siła ... EBook Moich 12 żon - mp3 / Olgierd Świerzewski (Krzysztof Plewako-Szczerbiński), 29,15 zł, Producentem audiobooka jest PRL Studio. Moich 12 żon to opowieść o Malcolmie Starskim, młodym prawniku 12 moich żon - Olgierd Świerzewski (EPUB) - Ceny już od 20,95 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 4 sklepach.

Duży wpływ na Malcolma wywarł jego dziadek Stanley (Stanisław), polski emigrant, pilot RAF-u, który niestrudzenie powtarzał piętnastoletniemu młodzieńcowi, że miłość to siła ... Sprawdź niskie ceny i kup Moich 12 żon w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Moich 12 żon; Moich 12 żon. Opowieść o Malcolmie Starskim, młodym prawniku brytyjskim, który już jako młodzieniec wytyczył sobie życiowy cel: znaleźć miłość idealną. Moich 12 żon - mobi, epub - opis produktu: 12 moich żon to opowieść o Malcolmie Starskim, młodym prawniku brytyjskim, który już jako młodzieniec wytyczył sobie życiowy cel: znaleźć miłość idealną.

POWIĄZANE KSIĄŻKI