Mindshift. Zmień sposób myślenia i odkryj swój prawdziwy potencjał

Mindshift. Zmień sposób myślenia i odkryj swój prawdziwy potencjał - Barbara Oakley | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Oakley
WYMIAR
8,9 MB
NAZWA PLIKU
Mindshift. Zmień sposób myślenia i odkryj swój prawdziwy potencjał.pdf
ISBN
1390734509309

OPIS

Pokonaj przeszkody, aby odkryć swój ukryty potencjał i lepiej go wykorzystaćPrzyszło nam żyć w czasach, które stawiają nam niezwykłe wyzwania. Musimy się wciąż uczyć, stale doszkalać, ciągle zdobywać nowe umiejętności. Wszystko dookoła w zawrotnym tempie się zmienia. Coraz częściej też słyszymy, że powinniśmy iść za głosem serca i robić to, co nas pasjonuje, aby jak najlepiej wykorzystać swoje uzdolnienia i umiejętności.Trzymasz w ręku książkę, dzięki której łatwiej przekroczysz własne granice. Nie tylko znajdziesz w sobie nowe pasje i talenty, ale też je rozwiniesz. Dowiesz się, jak zdefiniować siebie na nowo. Dzięki temu odkryjesz drzemiący w sobie potencjał i - być może - całkowicie odmienisz swoje życie. Przekonasz się, że czasami najtrudniej jest pokonać własne uprzedzenia, ale jeśli już tego dokonasz, nagle się zorientujesz, że nawet to, co na pierwszy rzut oka zdaje się słabością, może się stać prawdziwym asem w rękawie. W tej książce znajdziesz zarówno zbiór inspirujących opowieści, jak i wskazówki ułatwiające przeprowadzenie zmian w życiu. Zrozumiesz, jak ważne jest zdobywanie wiedzy i regularna praktyka, aby móc się rozwijać i stale poszerzać swoje możliwości.Dzięki tej książce:Dowiesz się, jak zmienić sposób pracy mózgu i efektywniej się uczyćUnikniesz niebezpieczeństwa, jakie niesie ze sobą rutyna, i przestaniesz bać się katastrofWypracujesz w sobie poczucie szczęściaZaczniesz poszukiwać źródeł nowej wiedzy i skutecznie ją przyswajaćWykorzystasz szansę, jaką daje kryzys wieku średniego!Zainspiruj się, nie bój się i rozkwitaj!Dr Barbara Oakley pracuje na Uniwersytecie Oakland w USA, w stanie Michigan. Prowadzi badania z bioinżynierii, głównie z neurobiologii i psychologii poznawczej. Wspólnie z legendarnym neurobiologiem Terrence'em Sejnowskim prowadzi niezwykle popularne kursy dla szerokiej publiczności. Pracowała w wielu niezwykłych miejscach: w armii USA, pełniąc służbę w Niemczech i uzyskując stopień kapitana, na rosyjskich trawlerach jako tłumaczka czy na antarktycznej stacji South Pole jako operator radiowy. Ma męża, dwie córki i dwóch synów.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Mindshift. Zmień sposób myślenia i odkryj swój prawdziwy potencjał - Oakley Barbara , tylko w empik.com: 39,90 zł .

Helion Mindshift Zmień sposób myślenia i odkryj swój prawdziwy potencja ł Barbara Oakley. Oprawa miękka: ISBN: 978-83 ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI