Elidełko Kowadełko

Elidełko Kowadełko - Marta Fox | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Fox
WYMIAR
8,45 MB
NAZWA PLIKU
Elidełko Kowadełko.pdf
ISBN
7537950426402

OPIS

Wszystko zaczęło się od czerwonego zeszytu, który dał mi tata. – Jeśli codziennie zapiszesz w nim jedną stronę, będziesz mogła przez półtorej godziny grać w którąś z ulubionych gier – zaproponował. – Szantaż – oburzyłam się i rzuciłam zeszyt w kąt.Po dwóch dniach odcięcia od sieci, 11-latka, Ela Kowadełko, zwana Elidełkiem, przeprosiła się z czerwonym zeszytem. Zobaczcie, co napisała. Może i wy spróbujecie?Poznajcie jej rodzinkę, koleżanki, Ulę Bubulę, Dorkę Rolkę. Także kolegów, ale o nich na razie cicho-sza, bo w jednym z nich Elidełko się zakocha nieprzytomnie.

Może i wy spróbujecie? Poznajcie jej rodzinkę, koleżanki, Ul... Elidełko Kowadełko (Marta Fox). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Opis: Elidełko Kowadełko - Fox Marta.

Zobaczcie, co napisała. Może i wy spróbujecie? Poznajcie jej rodzinkę, koleżanki, Ulę Bubulę, Dorkę Rolkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI