Drakulcio ma kłopoty. Jak zjeść francuską żabę?

Drakulcio ma kłopoty. Jak zjeść francuską żabę? - Magdalena Pinkwart | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Pinkwart
WYMIAR
11,42 MB
NAZWA PLIKU
Drakulcio ma kłopoty. Jak zjeść francuską żabę?.pdf
ISBN
4642941765379

OPIS

Cześć, to ja, Drakulcio!Nasza szkolna drużyna piłkarska, Orzełki zaczęła światową karierę! No, może jeszcze niezupełnie, ale na dobry początek, dzięki tacie Gerarda dostaliśmy zaproszenie do Francji. Mecz z młodzieżową drużyną trenującą z klubem Olimpique Marsylia to jest coś!Zmierzyliśmy się nie tylko z przeciwnikami na boisku, ale także z dziwnymi francuskimi zwyczajami. W tarapaty można wpaść już na powitalnym przyjęciu, gdy w eleganckiej restauracji do stołu zostaną podane owoce morza! Wycieczka za miasto może zmienić się w koszmar, gdy pół grupy zgubi się na wielkim lawendowym polu, a reszta przez pomyłkę trafi na jacht milionera, opalającego się na plaży w Saint Tropez.Poza tym, to zupełnie nie moja wina, że zepsuł się automat do płacenia na Autostradzie Słońca i powstał wielki korek, o którym gazety napisały, że widać go nawet z kosmosu. A to, ze Tedi utknął w celi na zamku hrabiego Monte Christo to zupełny przypadek! No i te francuskie dziewczyny, które są jakieś inne niż u nas… W tej Francji po prostu wszystko jest nie tak!

Księgarnia internetowa merlin.pl Sprawdź niskie ceny i kup Drakulcio ma kłopoty. Jak zjeść francuską żabę? w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Drakulcio ma kłopoty.

Cześć, to ja, Drakulcio! Nasza szkolna drużyna piłkarska, Orzełki zaczęła światową karierę! No, może jeszcze niezupełnie, ale na dobry początek, dz, Drakulcio ma kłopoty. Jak zjeść francuską żabę?, Księgarnia PWN Łódź zaprasza Drakulcio ma kłopoty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI