Dom bez klamek. Cykl z Niną Warwiłow. Tom 1

Dom bez klamek. Cykl z Niną Warwiłow. Tom 1 - Jędrzej Pasierski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jędrzej Pasierski
WYMIAR
3,93 MB
NAZWA PLIKU
Dom bez klamek. Cykl z Niną Warwiłow. Tom 1.pdf
ISBN
6327316998966

OPIS

12 grudnia rano pielęgniarka na oddziale C8 szpitala psychiatrycznego w Weseliskach dokonuje makabrycznego odkrycia. W nocy jeden z pacjentów został brutalnie zamordowany. Podejrzenie pada na pozostałych chorych i personel medyczny. Policja, która wkrótce przyjeżdża na miejsce zdarzenia, nie może pozwolić, by ktokolwiek opuścił oddział. C8 zostaje zamknięte dla świata.Niebawem okaże się, że pytań jest więcej niż odpowiedzi, a przeszłość osób zamieszanych w zbrodnię pełna jest mrocznych tajemnic, przemocy, bólu i zła. Splątane wątki śledztwa próbuje rozwikłać podkomisarz Nina Warwiłow. Jednak morderstwo w szpitalu psychiatrycznym to nie jedyne, co zaprząta jej myśli. Musi poradzić sobie ze swoją przeszłością i podjąć trudne decyzje, które zaważą na jej przyszłości.Czasami własne wspomnienia mogą być więzieniem, z którego najtrudniej się wyrwać…„Dom bez klamek” to pierwszy tom z cyklu powieści kryminalnych z Niną Warwiłow.

Książka Dom bez klamek liczy 344 stron. Oprawa jest miękka. Dom bez klamek to pierwszy tom z cyklu powieści kryminalnych z Niną Warwiłow.

Wysyłka nawet tego samego dnia! "Dom bez klamek" Jędrzej Pasierski, wydawnictwo Czarne Do debiutu Jędrzeja Pasierskiego podeszłam z mieszanymi uczuciami. Z jednej strony pomyślałam, że fajnie, bo to kryminał, a ja lubię kryminały.

POWIĄZANE KSIĄŻKI