Przystań Nadziei

Przystań Nadziei - Irene Hannon | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Irene Hannon
WYMIAR
7,4 MB
NAZWA PLIKU
Przystań Nadziei.pdf
ISBN
6669283930733

OPIS

Tracy Campbell nigdy nie chciała wyjeżdżać z Przystani Nadziei w pochmurnym Oregonie ani opuszczać należącej do jej rodziny od trzech pokoleń sielskiej plantacji żurawiny, na której dorastała. Jednak perypetie życiowe (i miłosne) pokrzyżowały jej plany. Kiedy tragiczne wydarzenia ponownie wywracają jej świat do góry nogami, postanawia wrócić do rodzinnego miasta i dźwignąć kulejącą plantację. Nie ma w planach kolejnej miłości……nie ma jej też Michael Hunter. Turysta z Chicago skrywa w swym sercu mroczne sekrety. Gdy jednak Tracy werbuje go do pomocy w miejscowej organizacji charytatywnej, w Przystani Nadziei daje się wyczuć powiew zmian, przynoszących pocieszenie i nadzieję wielu ludziom – w tym także Tracy i Michaelowi.

Adres tego miejsca to: Bohaterów Kragujewca 11, 85-863 Detale związane z pracami oferowanymi przez firmę "Fundacja Przystań Nadziei" odnajdziesz w... 4/7 - Statek nadziei. Rosnący w siłę faszyści i związane z tym nastroje społeczne zmuszają Żydów do masowych wyjazdów...

4/7 - Statek nadziei. Napisy: polskie dla niesłyszących. Komentarze do: Przystań.

POWIĄZANE KSIĄŻKI