Nocna plaga

Nocna plaga - Graham Masterton | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Graham Masterton
WYMIAR
7,89 MB
NAZWA PLIKU
Nocna plaga.pdf
ISBN
4451297974277

OPIS

Pięcioro Wojowników Nocy, podobnie jak ich przodkowie kilkaset lat wcześniej, musi zmierzyć się z wcielonym złem - Isabel Gowdie, przebudzoną służebnicą szatana. Potężna wiedźma, korzystając z usług Nosicieli, rozprzestrzenia złowieszczą Nocną Plagę, która zagrozi wkrótce wszystkim ludziom. Wojownicy Nocy mają mało czasu, tym bardziej że dwoje z nich również zostało zarażonych tą potworną chorobą...Graham Masterton urodził się w 1946 roku w Edynburgu. Pracował jako reporter i redaktor w czasopismach "Mayfair" i "Penthouse". W roku 1976 debiutował horrorem Manitou, który stał się światowym bestsellerem. Od tego czasu napisał ponad 100 książek, które przełożono na 18 języków i wydano w 27 milionach egzemplarzy. Jego powieści otrzymały wiele międzynarodowych nagród, m.in. Edgar Allan Poe Award, Prix Julia Verlanger i Srebrny Medal West Coast Review. Oprócz horrorów Masterton pisze thrillery, powieści historyczne i romanse. Od lat zajmuje się również seksuologią.Dom Wydawniczy REBIS opublikował m.in. jego horrory: Dziedzictwo, Bazyliszek, Noc gargulców, Czerwony Hotel, Tengu oraz Panika.

książka jest świetna, czytałam ją w zeszłym roku w wakacje i przyznam, że już trochę zapomniałam, ale jest napisana świetnym i zrozumiałym językiem, mimo że ksiązka jest gruba, czyta się ją bardzo szybko i naprawdę polecam. pozdrawiam. Nocna plaga (E-book) - sprawdź opinie i opis produktu.

Jej wymiary to 128x197. Oprawa jest miękka. Przeczytałem Nocną plagę książka zaczyna się od mocnego wystrzału, ale później w miarę rozwoju powieści tempo zwalnia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI