Wszyscy święci idą do nieba

Wszyscy święci idą do nieba - Natalie Fields | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalie Fields
WYMIAR
6,11 MB
NAZWA PLIKU
Wszyscy święci idą do nieba.pdf
ISBN
8440348056924

OPIS

Madeleine od lat uczy się gry na fortepianie, ale jej prawdziwą pasją jest gra na zupełnie innym instrumencie. Niestety, zarówno jej rodzina jak przyjaciele uważają, że jako dziewczyna niema szans na to, by zostać saksofonistką. Madeleine nie poddaje się ich presji i uparcie dąży do celu, nawet wtedy, gdy zagraża to uczuciu, jakie zaczyna kiełkować między nią a Billym Campbellem, który może być zmuszony do wyboru między dziewczyną a lojalnością wobec kolegów. Które z nich zrezygnuje ze swoich racji? A może znajdzie się jeszcze jakieś inne rozwiązanie?

Niestety, zarówno jej rodzina, jak przyjaciele uważają, że jako dziewczyna nie ma szans na to, by zostać saksofonistką. Madeleine od lat ucz się gry na fortepianie, ale jej prawdziwą pasją jest gra na zupełnie innym instrumencie. Niestety, zarówno jej rodzina, jak przyjaciele uważają, że jako dziewczyna nie ma szans na to, by zostać saksofonistką.

Wszystko to przy akompaniamencie instrumentów wygrywających skoczną melodię. Bardzo mi brakowało tego podczas dzisiejszych uroczystości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI