Tajlandia. Travelbook. Wydanie 2

Tajlandia. Travelbook. Wydanie 2 - Krzysztof Dopierała | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Dopierała
WYMIAR
12,30 MB
NAZWA PLIKU
Tajlandia. Travelbook. Wydanie 2.pdf
ISBN
3149230434880

OPIS

Tajlandia to od lat jeden z najpopularniejszych wśród turystów krajów Azji Południowo-Wschodniej. Siłą Krainy Uśmiechu jest różnorodność. Porośnięte dżunglą góry, rajskie plaże, wsie mniejszości etnicznych i kosmopolityczny Bangkok - gdzie dostojne świątynie i nowoczesna architektura sąsiadują z niezliczonymi klubami nocnymi, salonami masażu i stoiskami z "legendarnym" ulicznym jedzeniem - tworzą oszałamiający, feeryczny kalejdoskop, który olśni każdego poszukującego egzotyki i wrażeń podróżnika.Fascynujące zabytkiBajkowe plaże pod palmamiEgzotyczna przyrodaNocne życie BangkokuPływające targiKuchnia tajska dla koneserówTravelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.

4. Krzysztof Dopierała Tajlandia Travelbook Wydanie 2.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Opis: Tajlandia Travelbook - Dopierała Krzysztof. Tajlandia to od lat jeden z najpopularniejszych wśród turystów krajów Azji Południowo-Wschodniej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI