Szukam właśnie Ciebie

Szukam właśnie Ciebie - Agnieszka Olejnik | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Olejnik
WYMIAR
10,78 MB
NAZWA PLIKU
Szukam właśnie Ciebie.pdf
ISBN
2083307649167

OPIS

Kim on jest? Skąd przyjechał? I dlaczego patrzy na mnie tak, jak patrzył dotąd tylko jeden mężczyzna?Kim ona jest? Dlaczego mam wrażenie, że ją znam? I skąd to nieznośne przeświadczenie, że nie mam prawa do jej miłości?Ona i on. Dwoje samotnych ludzi, których nie oszczędzał los. Czy mogą jeszcze znaleźć szczęście? Czy będą umieli ocalić kruchą bliskość, która narodzi się między nimi?„Szukam właśnie Ciebie” to powieść o miłości, która nie spada jak grom z jasnego nieba, lecz rodzi się powoli. To historia uczucia, które przezwycięża nawet śmierć.

Zobacz inne Romanse, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. `Szukam właśnie Ciebie` to powieść o miłości, która nie spada jak grom z jasnego nieba, lecz rodzi się powoli. To historia uczucia, które przezwycięża nawet śmierć.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! "Szukam właśnie Ciebie" to opowieść o rodzącej się miłości, która jak zwykle przychodzi nieoczekiwanie. Pozwala jednak przezwyciężyć wszystko, nawet najgorsze problemy! Mimo wszelkich trudności, zawsze warto jest wypatrywać światełka w tunelu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI