Spróbuj narysować zwierzęta. Przewodnik krok po kroku

Spróbuj narysować zwierzęta. Przewodnik krok po kroku - Duncan Smith | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Duncan Smith
WYMIAR
5,54 MB
NAZWA PLIKU
Spróbuj narysować zwierzęta. Przewodnik krok po kroku.pdf
ISBN
4219621297839

OPIS

Bogaty i różnorodny świat zwierząt dostarcza nieprzebranego bogactwa tematów. W tej niezwykłej książce artysta i miłośnik przyrody, Duncan Smith, pokazuje, jak tworzyć rysunki zwierząt - od ptaków i domowych ulubieńców po dzikie bestie, od łagodnych zwierząt hodowlanych po nieprzewidywalne drapieżniki. Jest to niezastąpiony przewodnik dla każdego: zarówno dla osób początkujących, jak i tych, które mają już pewne doświadczenie w rysowaniu i chcą wzbogacić swoje umiejętności artystyczne.

Szybka dostawa z wielu sklepów! Jak już skończysz, możesz spróbować narysować też pandę, która jest bardzo podobna do misia. Wejdź w link Jak narysować pandę.

W tej niezwykłej książce artysta i miłośnik przyrody, Duncan Smith, pokazuje, jak tworzyć rysunki zwierząt - od ptaków i domowych ulubieńców po dzikie bestie, od łagodnych zwierząt hodowlanych po nieprzewidywalne drapieżniki. Jak narysować Zwierzęta krok po kroku - łatwy poradnik dla dzieci, początkujących. Instrukcje, wskazówki, nauka rysowania - kurs online.

POWIĄZANE KSIĄŻKI