Mój pierwszy słownik angielsko-polski z naklejkami

Mój pierwszy słownik angielsko-polski z naklejkami - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,79 MB
NAZWA PLIKU
Mój pierwszy słownik angielsko-polski z naklejkami.pdf
ISBN
1407426521130

OPIS

Słowniczek z naklejkami zawiera 30 tematów, z którymi dzieci spotykają się każdego dnia (dom, zwierzęta, pory roku…), 300 ilustracji, 50 gier oraz 300 naklejek.Słowniczek umożliwia dzieciom:• poznanie i zapamiętanie 1000 podstawowych słów angielskich, zilustrowanych obrazkami oraz ich polskich odpowiedników• szybkie zrozumienie znaczenia słów i zapamiętanie ich dzięki zabawie z naklejkami• rozbudzenie zainteresowania nauka języka angielskiego dzięki licznym gromSłowniczek polsko-angielski zamieszczony na końcu książki ułatwia dzieciom utrwalenie wyuczonych słówek.

Data zakończenia 2018-05-17 - cena 18,70 zł Mój pierwszy słownik angielsko-polski z serii Disney English jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci, które chcą uczyć się języka angielskiego. Jest to pomoc naukowa nie tylko dla posiadających książki w serii, ale również dla tych ciekawych wiedzy. Księgarnia Internetowa merlin.pl - Książki, Muzyka, Filmy, Zabawki i Gry.

... Napisz recenzję o produkcie: Mój pierwszy słownik angielsko-polski z naklejkami Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI