Dinozaury. Mała encyklopedia dla ciekawskich

Dinozaury. Mała encyklopedia dla ciekawskich - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,4 MB
NAZWA PLIKU
Dinozaury. Mała encyklopedia dla ciekawskich.pdf
ISBN
8366392592902

OPIS

Czy wiesz, że... Tyranozaur był tak wysoki jak żyrafa? Diplodok miał zęby w kształcie gwoździ? Iguanodon potrafił biegać tak szybko jak dzisiejszy sprinter na sto metrów?Przyjrzyj się dinozaurom. Dowiedz się, jak wyglądały i jak żyły. To naprawdę niezwykłe i pasjonujące!

Przekonaj się sam! Dinozaury. Mała encyklopedia dla ciekawskich Youpi 2012 wydanie 1 .

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Przedstawiamy książki o dinozaurach, które w przystępny sposób przybliżą świat dinozaurów 3- i 4-latkowi i poszerzą wiedzę na temat tych niezwykłych stworzeń 5- i 6-latkowi. Znajdziecie tu bajki o dinozaurach, atlasy i encyklopedie oraz kilka pozycji zawierających mnóstwo ciekawych faktach o zwierzętach prehistorycznych Encyklopedia dla ciekawskich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI