Starożytna mądrość chińska w sentencjach

Starożytna mądrość chińska w sentencjach - Piotr Plebaniak | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Plebaniak
WYMIAR
5,2 MB
NAZWA PLIKU
Starożytna mądrość chińska w sentencjach.pdf
ISBN
7020255942205

OPIS

Pijąc wodę, pamiętaj o źródle„Książka ta jest przeglądem najpiękniejszych, moim zdaniem, i najbardziej znanych sentencji, cytatów, passusów oraz przysłów występujących w chińskiej literaturze. Ma ona pokazać bogactwo i obfitość zawartych w tej literaturze treści, znaczeń i odniesień, które tworzyły się, rozwijały oraz zmieniały kształt i znaczenie przez stulecia trwania cywilizacji Państwa Środka”.(ze Wstępu autora)Sentencje kultury Dalekiego Wschodu od stuleci stanowią źródło inspiracji i wiedzy dla ludzi odnoszących wielkie i małe sukcesy. Uczą, jak cieszyć się życiem, jak radzić sobie z trudnościami, i jak wyciągać wnioski z porażek. Piękne wydanie pełne sentencji wyznaczających drogę do szczęścia uzupełniają oryginalne kaligrafie oraz wyjątkowe materiały ilustracyjne. Ta książka będzie doskonałym przewodnikiem i prezentem dla pasjonatów Dalekiego Wschodu, a także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze wschodnią filozofią.

Autorem książki jest Piotr Plebaniak. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, filozofia, poezja, poradniki. Sentencje wywodzące się z kultury Dalekiego Wschodu od wieków inspirowały władców, możnych i wielkich przywódców.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji ani nie ocenił książki Piotr Plebaniak - Starożytna mądrość chińska w sentencjach. Pijąc wodę, pamiętaj o źródle "Książka ta jest przeglądem najpiękniejszych, moim zdaniem, i najbardziej znanych sentencji, cytatów, passusów oraz przysłów występujących w chińskiej literaturze. Ma ona pokazać bogactwo i ... Starożytna mądrość chińska w sentencjach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI