Pszczoły. Poradnik początkującego hodowcy

Pszczoły. Poradnik początkującego hodowcy - Angelika Sust | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Angelika Sust
WYMIAR
3,22 MB
NAZWA PLIKU
Pszczoły. Poradnik początkującego hodowcy.pdf
ISBN
1889449373013

OPIS

Nie tylko nektar i miód!Marzymy o własnych pszczołach trzymanych w ogrodzie zgodnie z prawami natury i o własnoręcznie zbieranym miodzie? Chcemy pomóc pszczołom, gdyż przyroda i zdrowe produkty spożywcze leżą nam na sercu? Ale jak zacząć i zrobić wszystko właściwie?Z książki dowiemy się, kto nam przy tym pomoże, jaki rodzaj pszczelarstwa będzie dla nas odpowiedni i skąd wziąć pierwszy rój lub pierwszą rodzinę pszczelą. Zapoznamy się z przebiegiem roku pszczelarskiego oraz dowiemy się, jak rozpoznać dobre samopoczucie pszczół i jakie czynności miesiąc po miesiącu są konieczne, żeby rodzina pszczela prawidłowo się rozwijała i była zdrowa.A więc spróbujmy! Przygoda z pszczelarstwem zainspiruje nas i zmotywuje. A może nawet zachwyci!!

Dzięki tej pozycji osoby, które dopiero planują założenie hodowli pszczół, zdobędą podstawowe informacje dotyczące pasieki. ... Pszczoły Poradnik początkującego hodowcy.

Bardziej doświadczonym pszczelarzom publikacja ta dostarczy wielu wartościowych ... Pszczoły poradnik hodowcy na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Pszczoły poradnik początkującego hodowcy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI