Mózg odporny na stres

Mózg odporny na stres - Melanie Greenberg | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Melanie Greenberg
WYMIAR
6,98 MB
NAZWA PLIKU
Mózg odporny na stres.pdf
ISBN
4096602973489

OPIS

Naucz się kontrolować własne reakcje na stres, tak by nie niszczył twojego życia.Nie da się uniknąć rzeczy, które nas stresują, można jednak kontrolować własne reakcje na stres, tak aby nie zdominował on naszego życia. Z tej przełomowej książki, opartej na najnowszych badaniach dotyczących neuroplastyczności mózgu i koncepcji uważności, dowiesz się m.in., jak:- przezwyciężać pierwotną reakcję mózgu na stres, polegającą na walce, ucieczce lub zamarciu w bezruchu,- porzucić niezdrowe sposoby radzenia sobie ze stresem (objadanie się, sięganie po używki),- wypracować zdrowe nawyki łagodzenia napięcia,- przekształcić negatywne schematy myślowe.Z tym skutecznym, zawierającym mnóstwo przydatnych technik i ćwiczeń poradnikiem nauczysz się radzić sobie zarówno z poważnymi, jak i codziennymi wyzwaniami i staniesz się szczęśliwszą i zdrowszą osobą."Ten poradnik to prawdziwy dar niebios dla osób cierpiących na skutek stresu" - dr Kristin Neff, autorka Self-Compassion."Gorąco polecamy osobom, które poszukują zdrowych sposobów radzenia sobie ze stresem w pracy i w życiu”.- „Library Journal”

W każdej sekundzie jesteśmy wprost bombardowani nowych informacjami. I to w dużej mierze na własne życzenie, ponieważ prawie nie rozstajemy się ze smarfonem. Nie da się uniknąć rzeczy, które nas stresują, można jednak kontrolować własne reakcje na stres, tak aby nie zdominował on naszego życia.

Naucz się kontrolować własne reakcje na stres, tak by nie niszczył twojego życia. Nie da się uniknąć rzeczy, które nas stresują, można jednak kontrolować własne reakcje na stres, tak aby nie zdominował on naszego życia. Mózg odporny na stres na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI