Madera. Travelbook. Wydanie 3

Madera. Travelbook. Wydanie 3 - Joanna Mazur | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Mazur
WYMIAR
12,82 MB
NAZWA PLIKU
Madera. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
8379359048821

OPIS

Atlantydy nigdy nie odnaleziono, łatwo za to odszukać „wyspę kwiatów” – to Madera, rajski ogród pośrodku oceanu, podnoszący się z wód wysokimi klifami. Panuje tu wieczna wiosna, co czyni z tego skrawka lądu subtropikalną oazę, pełną kwiatów i egzotycznych owoców. Można tu wędrować po słynnych górskich lewadach, plażować i nurkować. Wieczorem zaś delektować się specjałami miejscowej kuchni i poszukiwać egzotycznych nut w smaku doskonałej... Madery.Lewady i plaże oceaniczneKlify i wyniosłe góryLasy wawrzynoweWino i egzotyczne owoceGórskie wioski i rybackie porty

Panuje tu wieczna wiosna, co czyni z tego skrawka lądu subtropikalną oazę, pe... szukaj wielu. Wszędzie Wszystkie kategorie Plik madera.

Wydanie 3 (E-book) - Ceny już od 21,52 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 2 sklepach. Zobacz inne E-literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Informacje o Madera.

POWIĄZANE KSIĄŻKI