Jak zapewnić wielokrotne kwitnienie roślin

Jak zapewnić wielokrotne kwitnienie roślin - Denis Retournard | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Denis Retournard
WYMIAR
12,80 MB
NAZWA PLIKU
Jak zapewnić wielokrotne kwitnienie roślin.pdf
ISBN
6463265311033

OPIS

Autorzy - eksperci z Ogrodu Luksemburskiego opisali ze szczegółami wszystkie działania dotyczące różnych gatunków, które pozwolą mieć stale kwitnący ogród przy domu. Od azalii do peoni, przez róże i gardenie opisali on ponad 140 roślin, podając rady i sposoby dotyczące otrzymania obfitego kwitnienia. Dla lepszego zrozumienia wszystkie działania są zilustrowane schematycznymi rysunkami (ponad 800), które pozwolą samodzielnie dojść do sedna sprawy.

Zobacz inne Wnętrza i ogrody, najtańsze i najlepsze oferty. Autorzy opisali ze szczegółami wszystkie działania dotyczące różnych gatunków, które pozwolą mieć stale kwitnący ogród w domu. Opisali ponad 140 roślin, podając rady i sposoby dotyczące otrzymania obfitego kwitnienia.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > gC-RCPu19QUQ9Zi1-wM Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa. Informacje o Jak zapewnić wielokrotne kwitnienie roślin - 2928854816 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2013-01-16 - cena 19,90 zł Szczegóły: Jak zapewnić wielokrotne kwitnienie roślin - Prat Jean-Yves, Retournard Denis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI