Droga do marzeń

Droga do marzeń - Krystyna Mirek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Mirek
WYMIAR
11,45 MB
NAZWA PLIKU
Droga do marzeń.pdf
ISBN
5660796327533

OPIS

Życie Konstancji sypie się nagle i bez ostrzeżenia. Wychowana w bajce zamożna jedynaczka nagle musi się zmierzyć z brutalną prozą życia. Troski materialne to jednak nie wszystko. Konstancja stanie przed poważniejszym wyzwaniem. W środowisku, w którym wszyscy kłamią musi odnaleźć prawdę. I zbudować swoje życie na nowo.To opowieść o skomplikowanych życiowych wyborach, tajemnicach przeszłości i prawdziwych, wielkich uczuciach. A także o poszukiwaniu własnej tożsamości, kiedy okazuje się, że nic nie jest takie, jak się przez lata wydawało.

A przede wszystkim o szukaniu własnej tożsamości i rodzinnych korzeni, które niekiedy zaskakują nas bardziej, niż moglibyśmy kiedykolwiek podejrzewać. "Droga do marzeń" to wielowątkowa powieść obyczajowa o poszukiwaniu samego siebie, odnajdywaniu własnej tożsamości, odkrywaniu własnych potrzeb, marzeń i dążeniu do nich. Napisana lekkim piórem, o dynamicznej akcji, przesycona emocjami, stanowi lekturę, od której trudno się oderwać. Droga do marzeń; Droga do marzeń .

"droga do marzeń"Czwarty kawałek na Kanale B!tch Label!Z startem nowego kanału startujemy z pierwszym mini albumem ,,... Droga do marzeń - autorstwa Tomasza Polkowskiego to podręcznik dla usamodzielniających się i opiekunów usamodzielnienia powstały na zlecenie zachodniopomorskiego Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej. Wiele można by pisać o tym do kogo jest adresowany i o czym traktuje, ale niech przemówi krótki fragment: ... Droga po marzenia (2004) Miracle Run - Historia oparta na wydarzeniach autentycznych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI