Choroby i szkodniki drzew i krzewów ozdobnych

Choroby i szkodniki drzew i krzewów ozdobnych - Gerard Meudec | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gerard Meudec
WYMIAR
12,96 MB
NAZWA PLIKU
Choroby i szkodniki drzew i krzewów ozdobnych.pdf
ISBN
9793810158508

OPIS

W tym poradniku znajdziesz wszystkie wiadomości potrzebne do zapewnienia zdrowia drzewom i krzewom ozdobnym oraz uzyskania pięknego kwitnienia.Z łatwością zidentyfikujesz choroby i szkodniki.Znajdziesz opisy i liczne barwne zdjęcia objawów chorobowych i uszkodzeń przez szkodniki na różnych częściach drzew i krzewów.Dowiesz się o najlepszych metodach zapobiegania i wszystkich sposobach zwalczania chorób i szkodników na drzewach i krzewach ozdobnych.

Dowiedz się, jak wyglądają, jak je rozpoznawać oraz jak, czym i kiedy je zwalczać. Porad udzielają eksperci firmy Target. Informacje o Choroby i szkodniki drzew i krzewów ozdobnych - 2931649888 w archiwum Allegro.

Data zakończenia 2013-01-17 - cena 19,90 zł Najczęściej spotykane szkodniki i choroby roślin iglastych. Hanna Masternak 17-11-2017 11:21.

POWIĄZANE KSIĄŻKI