Ateny i Attyka. Travelbook. Wydanie 1

Ateny i Attyka. Travelbook. Wydanie 1 - Agnieszka Zawistowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Zawistowska
WYMIAR
9,26 MB
NAZWA PLIKU
Ateny i Attyka. Travelbook. Wydanie 1.pdf
ISBN
2499580983884

OPIS

Ateny, stolica i największe miasto Grecji, mają wiele oblicz. Z jednej strony to wymarzone miejsce dla miłośników antyku, bo zachowały się tu znane na całym świecie zabytki starożytności. Z drugiej to tętniąca życiem współczesna metropolia, w której znaleźć można niemal wszystko: od muzeów i teatrów przez eleganckie biurowce i parki po knajpki, kluby nocne, targowiska i zaułki ozdobione barwnym graffiti. Także Attyka ma wiele do zaoferowania: piękna przyroda, malownicze plaże czy wszechobecne starożytne ruiny to tylko część tutejszych atrakcji. Do tego ciepły klimat, smakowita kuchnia i serdeczni mieszkańcy - czego więcej potrzeba do beztroskiego odpoczynku?Antyczne zabytkiZachwycające muzeaStreet art i pchle targiNocne życie AtenSłoneczne plaże i błękitne zatokiSmakowita kuchnia i wyjątkowe wina

Z drugiej to tętniąca życiem współczesna metropolia, w któr... Ateny, stolica i największe miasto Grecji, mają wiele oblicz. Z jednej strony to wymarzone miejsce dla miłośników antyku, bo zachowały się tu znane na całym świecie zabytki starożytności.

Z drugiej to tętniąca życiem współczesna metropolia, w której znaleźć można niemal ... Ateny, stolica i największe miasto Grecji , mają wiele oblicz. Z jednej strony to wymarzone miejsce dla miłośników antyku, bo zachowały się tu znane na całym świecie zabytki starożytności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI