The Yes Brain. Mózg na tak

The Yes Brain. Mózg na tak - Daniel J. Siegel | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel J. Siegel
WYMIAR
10,92 MB
NAZWA PLIKU
The Yes Brain. Mózg na tak.pdf
ISBN
6276227499203

OPIS

Jak często twoje dziecko na prośby reaguję sprzeciwem lub agresją? Jak często odmawia wykonania prostych poleceń? Czy nie marzysz, by bez złości przestało szaleć w wirtualnym świecie i odrobiło lekcje? Wyniosło śmieci? Posprzątało w swoim pokoju? Myślisz, że to tylko twój problem? Nic bardziej mylnego.Rodzice pragną, by dzieci umiały podejmować dobre decyzje nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Chcą, by troszczyły się o innych, a zarazem umiały bronić własnych interesów. By nie załamywały się, gdy sprawy nie układają się po ich myśli.Bazując na wieloletnim doświadczeniu, autorzy – psychiatra i psychoterapeutka – stworzyli poradnik, który pokazuje, jak wytyczyć dziecku jasne granice, okazując jednocześnie empatię i miłość. Siegel i Payne-Bryson omawiają najskuteczniejsze metody wychowawcze i najczęściej popełniane błędy. Prezentują swoje tezy przystępnym językiem i ilustrują zabawnymi historyjkami z życia, również w formie rysunków.Mało teorii i naukowej terminologii, dużo praktycznych wskazówek, jak przerwać błędne koło przewinień, wymówek i kar.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! The Yes Brain. Mózg na Tak - Daniel J.

Siegel, Tina Payne Bryson (EPUB) - Ceny już od 13,54 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 8 sklepach. Zobacz inne E-podręczniki akademickie, najtańsze i The Yes Brain Mózg na Tak Poradnik dostępny dla już od 21,75 zł - od 21,75 zł, porównanie cen w 5 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI