Santorini. Travelbook. Wydanie 1

Santorini. Travelbook. Wydanie 1 - Agnieszka Zawistowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Zawistowska
WYMIAR
6,58 MB
NAZWA PLIKU
Santorini. Travelbook. Wydanie 1.pdf
ISBN
2379636763960

OPIS

Santorini uchodzi za jedną z najpiękniejszych wysp świata. I faktycznie nie można odmówić jej czaru. Przypomina wielki taras wiszący nad Morzem Egejskim, z którego rozciągają się wspaniałe widoki. Słynie z bielonych domów, wijących się uliczek, młynów wiatrowych, pięknych plaż oraz kościołów z niebieskimi kopułami. To kosmopolityczne miejsce, które łączy tradycję z nowoczesnością.Zjawiskowe plażePrzepiękne zachody słońcaMalownicze miasteczka i wioskiStarożytne zabytkiWulkan i wyspyŚluby i winnice

Travelbook. Wydanie 1, ISBN 9788328340152, Agnieszka Zawistowska, Santorini uchodzi za jedną z najpiękniejszych wysp świata.

Ocena: 0 (0 głosów) 0.00 0 Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata. Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat książki, pt: Cyklady.

POWIĄZANE KSIĄŻKI