Dekorowanie stołu

Dekorowanie stołu - Florence Sandeman | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Florence Sandeman
WYMIAR
6,70 MB
NAZWA PLIKU
Dekorowanie stołu.pdf
ISBN
7269448836089

OPIS

Elegancko nakryty stół to zasada, której powinniśmy przestrzegać, zarówno gdy przygotowujemy śniadanie dla dwóch osób, jak i przyjęcie dla kilkudziesięciu gości. Do tego celu niezbędne są serwetki, które pełnią nie tylko funkcję użytkową, lecz także dekoracyjną. Warto wiedzieć jak je dobrać i odpowiednio złożyć. Umożliwi to prezentowana książka, będąca znakomitym przewodnikiem "po świecie serwetek". Znajdziemy w niej:- ponad 50 przykładów tradycyjnych oraz nowatorskich sposobów składania serwetek- wyczerpujące instrukcje składania- interesujące propozycje doboru serwetek na różne okazje- wiadomości o rodzajach, typach, przeznaczeniu i sposobach używania serwetek

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Dekoracja stołu na sylwestra 2020/2021 to nie lada wyzwanie Skoro spędzamy tę noc w domu i wśród najbliższych, wystrój stołu sylwestrowego nabiera tym większego znaczenia. To najprostszy sposób na nadanie wyjątkowego charakteru sylwestrowym dekoracjom stołu i całego wnętrza.

Dekoracja stołu weselnego - winietki i prezenty dla gości. Dekorowanie stołu . Frédéric Delbord, Catherine Labourdette i inni, Élisabeth Livolsi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI