Słodko-Zdrowe. Słodycze w Twojej zdrowej diecie

Słodko-Zdrowe. Słodycze w Twojej zdrowej diecie - Siostry Bukowskie | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Siostry Bukowskie
WYMIAR
5,33 MB
NAZWA PLIKU
Słodko-Zdrowe. Słodycze w Twojej zdrowej diecie.pdf
ISBN
1190069499577

OPIS

Dieta może być... słodka! Trudno uwierzyć? Spróbuj zatem fit przysmaków sióstr Bukowskich.W książce Słodko-Zdrowe znajdziesz:ponad 80 przepisów na każdą okazję, m.in.: śniadaniowe, bezglutenowe, wegańskie, bożonarodzeniowe, wielkanocnepotężną dawkę informacji - jak wejść na nową (ZDROWĄ) drogę życia, jak z niej nie zboczyć, jak radzić sobie z pokusami i jak dawać sobie radę, kiedy podwinie się noga200% motywacji - po 100% od każdej z sióstr!

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska kulinaria, przepisy kulinarne . 220 str.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Księgarnia Internetowa Warszawa - tanie podręczniki do szkoły nowe i używane w najniższych cenach. Skup i sprzedaż książek szkolnych Warszawa Bemowo - Bielany i Wola.

POWIĄZANE KSIĄŻKI