Pokraj

Pokraj - Andrzej Saramonowicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Saramonowicz
WYMIAR
8,31 MB
NAZWA PLIKU
Pokraj.pdf
ISBN
4536310600471

OPIS

„Zdaniem wielu naukowców niewyjaśnione przypadki zgonów mężczyzn w wieku czterdziestu lat spowodowane są monotonią ich życia seksualnego”, donosi prasa w Pokraju. Inżynier Sebastian Rawa ma do czterdziestki trzy tygodnie i – czyż można mu mieć to za złe? – nie chce umierać. Dlatego za namową swojego serdecznego przyjaciela, Adasia Rembelskiego, umawia się przez internet z dwudziestoletnią czarnoskórą ekspedientką Anitą Bułas, która marzy o karierze aktorskiej. Choć świat filmu jest mu całkowicie obcy, inżynier Rawa, namówiony przez przyjaciela, udaje przed dziewczyną reżysera filmowego. Jednak perfekcyjnie zaplanowana randka błyskawicznie wymyka się spod kontroli, wciągając inżyniera Rawę w wielopiętrową intrygę, w której ścierają się najpoważniejsze siły polityczne jego rodzinnego kraju.

Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. pokraj Andrzej Saramonowicz: My, jako naród mamy wielkie kompleksy, które chcemy przykryć przekonaniem, że ciągle dzieje się nam krzywda Andrzej Saramonowicz napisał książkę o Polsce ... Pokraj od Andrzej Saramonowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). Najnowsza powieść o współczesnej Polsce „Pokraj" autorstwa Andrzeja Saramonowicza. Autor uważa, że nazwa Polska nie pasuje do naszego państwa pod rządami Prawa i Sprawiedliwości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI