Kometa i ja. Jak przygarnięty pies uratował mi życie

Kometa i ja. Jak przygarnięty pies uratował mi życie - Steven D. Wolf | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Steven D. Wolf
WYMIAR
11,45 MB
NAZWA PLIKU
Kometa i ja. Jak przygarnięty pies uratował mi życie.pdf
ISBN
3509102820739

OPIS

Choroba Stevena sprawiła, że jego życie wywróciło się do góry nogami. Kiedy był na skraju załamania, los jednak dał mu drugą szansę… w postaci psa o imieniu Kometa.Kometa nie zaznała w życiu przyjaźni człowieka. Trzymana w klatce, szkolona do wyścigów, została porzucona przez dawnego właściciela.Dopiero Steven pokazał jej, czym są spacery, smakołyki i pieszczoty. A w zamian za okazane serce tryskająca energią Kometa odwdzięczyła mu się bardziej, niż mógłby przypuszczać…Historia Stevena i Komety to wzruszająca, prawdziwa opowieść o przyjaźni między człowiekiem i psem, która odmieniła niejedno życie.

Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty. Jak przygarnięty pies uratował mi życie Steven D Wolf, Lynette Padwa. Kometa i ja.

Był na skraju załamania, los jednak dał mu drugą szansę... w postaci psa o imieniu Kometa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI