Jackson. Seria Sexy Bastard. Tom 4

Jackson. Seria Sexy Bastard. Tom 4 - Eve Jagger | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eve Jagger
WYMIAR
3,31 MB
NAZWA PLIKU
Jackson. Seria Sexy Bastard. Tom 4.pdf
ISBN
3441525189032

OPIS

Czwarty i ostatni tom kuszącej serii autorstwa Eve Jagger!Jackson jest odnoszącym sukcesy architektem, któremu do szczęścia brakuje tylko idealnej żony. Ułożył sobie nawet listę cech perfekcyjnej wybranki, która będzie pasowała do jego świata.Kiedy spotyka Skylar, wydaje się, że musi skreślić z niej wszystkie punkty, bo dziewczyna kompletnie nie przypomina jego ideału. Jest spontaniczna, żywiołowa i nieuporządkowana, a do tego wciąż pakuje się w tarapaty.Jackson musi podjąć najważniejszą decyzję w życiu i wybrać pomiędzy przygodą a szansą na ustatkowane życie. Chociaż Skylar podbija jego serce, to w niczym nie przypomina idealnej kobiety, z którą chciał budować wspólną przyszłość.Czy Jackson pójdzie za głosem serca i wprowadzi odrobinę szaleństwa do poukładanego życia?__O autorceEve Jagger to bestsellerowa, amerykańska autorka „USA Today”. Pochodzi ze stanu Georgia i całym sercem czuje się „dziewczyną z Południa”. Oprócz bycia pisarką, wykonuje najtrudniejszy zawód na świecie – jest matką dwóch niesfornych, acz kochanych dzieci. Jej mężowi nie przeszkadza to, że dostarcza Eve inspiracji do pisania pikantnych szczegółów książek. Eve Jagger zaczęła tworzyć teksty już w liceum i na studiach, ale dopiero później dojrzała do etapu wydawania pełnowymiarowych powieści. Lubuje się w tworzeniu skomplikowanych, bogatych emocjonalnie postaci żeńskich i dzikich samców alfa.

39,90 PLN Sexy Bastard 4. Jackson - Eve Jagger - opis książki: Czwarty i ostatni tom kuszącej serii autorstwa Eve Jagger! Jackson jest odnoszącym sukcesy architektem, któremu do szczęścia brakuje tylko idealnej żony.

Ułożył sobie nawet listę cech perfekcyjnej wybranki ... Jackson. Sexy Bastard.

POWIĄZANE KSIĄŻKI