Prawo miłości. Cykl Domniemanie niewinności. Tom 3

Prawo miłości. Cykl Domniemanie niewinności. Tom 3 - G. Whitney | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
G. Whitney
WYMIAR
8,53 MB
NAZWA PLIKU
Prawo miłości. Cykl Domniemanie niewinności. Tom 3.pdf
ISBN
5295153363922

OPIS

Trzeci tom jednej z najlepiej ocenianych serii erotycznych na świecie!Kiedy Andrew ostrzegał ją, że jest zimnym i bezdusznym draniem, który nigdy się nie zmieni, powinna była mu uwierzyć. Jednak teraz jest już za późno, bo Aubrey się zakochała.Wydawało się, że wszystko między nimi się układa, ale Andrew wywinął taki numer, że, Aubrey oprócz miłości będzie musiała znaleźć w swoim sercu miejsce na nienawiść, bo nigdy mu nie wybaczy tego, co zrobił.Andrew jest przekonany, że Aubrey da się zastąpić, więc wpada w wir przypadkowych randek. Jednak każda kobieta, do której chce się zbliżyć, przypomina mu blondwłosą piękność, w której oczach przeglądał się tyle razy. Chociaż wyrzucił Aubrey ze swojego życia, nie zdawał sobie sprawy, jak bardzo stała się dla niego ważna.Czy Aubrey da kolejną szansę mężczyźnie, który tak głęboko ją zranił?___O autorceWhitney G. – optymistka przed trzydziestką, która ma obsesję na punkcie dalekich podróży, herbaty i pysznej kawy. Przy okazji jest bestsellerową pisarką „The New York Times” i „USA Today” oraz współautorką „The Indie Tea” – inspirującego bloga poświęconego tematyce romansów. Kiedy nie czatuje z czytelniczkami na fanpage’u, spędza czas na dopieszczaniu swojej strony internetowej. A jeśli nie robi nawet tego, to prawdopodobnie zanurza się w świat kolejnej zwariowanej książki, którą tworzy.

Na pewno ma na to wpływ fakt, że jest nieco dłuższa od pozostałych, króciutkich powieści, choć jak dla mnie wciąż jest o połowę za krótka. ;) Czyta się ją błyskawicznie, na pewno nie jest to lektura na kilka wieczorów. Prawo miłości.

Whitney. Wydawnictwo Kobiece Domniemanie niewinności 3 Prawo ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI