Niespokojne czasy. Cykl Ksiądz Rafał. Tom 2

Niespokojne czasy. Cykl Ksiądz Rafał. Tom 2 - Maciej Grabski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Grabski
WYMIAR
9,5 MB
NAZWA PLIKU
Niespokojne czasy. Cykl Ksiądz Rafał. Tom 2.pdf
ISBN
1081166970569

OPIS

Po śmierci biskupa Jakuba intrygi w kurii nabierają tempa. Nie ucieknie przed tym nawet zdystansowany od politycznych gierek ksiądz Rafał Nowina. Duża suma pieniędzy, którą biskup zostawił jego parafii, natychmiast staje się przedmiotem plotek i pomówień.Tymczasem życie w Gródku toczy się swoim tempem. Czy wysoka temperatura wydarzeń w kraju – wybuch „Solidarności”, widmo stanu wojennego – a także pojawienie się lokalnej znachorki i wezwania do wojska zaburzą spokój w parafii? Jak gródczanie zareagują na wybór kardynała Wojtyły na papieża? Te niespokojne czasy pozwoli przetrwać tylko życzliwość i duża porcja poczucia humoru.DRUGA CZĘŚĆ bestsellerowej powieści!Mnóstwo wzruszeń, emocji i cudownych obrazów… To zachwycająca powieść o skromnym księdzu, który ofiaruje ludziom dobro, jakie nosi w sobie. Wartościowa i prawdziwa książka o życiu maleńkiego miasteczka. Jestem urzeczona…Anna Ficner-Ogonowska,autorka bestsellera Alibi na szczęście

Właściwie: którego wszyscy powinniśmy poznać. To postać od której bije mnóstwo ciepła, dobra, a zarazem sprytu i pomysłowości.

Biskup Jakub w swym testamencie zadecydował, że chce być pochowany w Gródku. Z tego powodu zaczynają bywać na plebanii różni posłańcy z ofertami, propozycjami, sugestiami. Ksiądz Rafał Tom 2 Niespokojne czasy Maciej Grabski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI