Król Jaskrawe Gatki i Podły Imperator

Król Jaskrawe Gatki i Podły Imperator - Andy Riley | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andy Riley
WYMIAR
9,72 MB
NAZWA PLIKU
Król Jaskrawe Gatki i Podły Imperator.pdf
ISBN
2028263663673

OPIS

Oto Król Jaskrawe Gatki! Najbardziej cwany, najbardziej łebski i najkoszmarniej sympatyczny bohater książek dla dzieci!Czekoladowy kurs władzy dla każdego małego czytelnika (i niejednego rodzica)!Edwin nie jest zwyczajnym chłopcem. Jest królem – ma tron, złotą koronę, prawdziwą zbroję, zamek z sekretnymi komnatami i zakamarkami. Jego znakiem rozpoznawczym są jaskrawe gatki, a największą miłością słodycze (zwłaszcza czekolada!). Jak przystało na prawdziwego władcę ma też wroga – ucieleśnienie wszystkiego co złe i najgorsze – Podłego Imperatora.Pewnego dnia okazuje się, że królestwo jest w poważnych tarapatach. Skarbiec opustoszał, co doprowadziło do poważnych braków w zaopatrzeniu – w Edwinogrodzie brakuje cukru! Poddani Edwina zaczynają szemrać przeciwko władcy. Czy jego odwieczny wróg wykorzysta ten kryzys?Przygoda się rozpoczyna! Brytyjski humor w najlepszym wydaniu, szczypta nonsensu i znakomite rysunki. Do tego ironiczne, skrzące się dowcipem dialogi i nagradzany autor ilustrator. To początek serii, która rozśmieszy dzieci i ich rodziców!Andy Riley – popularny autor serii bestsellerowych książek rysunkowych. Twórca słynnego na całym świecie zajączka i jego niezliczonych sposobów na popełnienie samobójstwa.

Jego znakiem rozpoznawczym są jaskrawe gatki, a największą miłością słodycze (zwłaszcza czekolada!). Jak przystało na prawdziwego władcę ma też wroga - ucieleśnienie wszystkiego co złe i najgorsze - Podłego Imperatora. Król Jaskrawe Gatki i Podły Imperator (6039018) - Andy Riley - Książka, recenzja, streszczenie Król Jaskrawe Gatki i Podły Imperator Andy Riley Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Data wydania: 2018-06-06 Kategoria: Dla dzieci ISBN: 9788308065303 Liczba stron: 224 Tytuł oryginału: King Flashy Pants and the Evil Emperor . Oto Król Jaskrawe Gatki! Najbardziej cwany, najbardziej łebski i najkoszmarniej sympatyczny bohater książek dla dzieci! Czekoladowy kurs władzy dla każdego małego czytelnika (i niejednego rodzica)! Edwin nie jest ... Kup teraz na Allegro.pl za 45,08 zł - Król Jaskrawe Gatki i Podły Imperator Andy Riley z miasta Kraków.

Jego znakiem rozpoznawczym są jaskrawe gatki, a największą miłością słodycze (zwłaszcza czekolada!). Jak przystało na prawdziwego władcę ma też wroga - ucieleśnienie wszystkiego co złe i najgorsze - Podłego Imperatora. Jest królem - ma tron, złotą koronę, prawdziwą zbroję, zamek z sekretnymi komnatami i zakamarkami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI