Grzeszne noce. Cykl Uwikłani (dodatek do serii)

Grzeszne noce. Cykl Uwikłani (dodatek do serii) - Laurelin Paige | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laurelin Paige
WYMIAR
12,28 MB
NAZWA PLIKU
Grzeszne noce. Cykl Uwikłani (dodatek do serii).pdf
ISBN
1261169629998

OPIS

EKSCYTUJĄCY DODATEK DO BESTSELLEROWEJ SERII UWIKŁANI AUTORSTWA LAURELIN PAIGE!Norma Anders jest ambitna i niezwykle pracowita, dzięki czemu wspięła się wysoko po szczeblach kariery w Pierce Industries. W pracy to ona jest szefem i wydaje polecenia podwładnym, jednak jest sfera życia, w której Norma wolałaby oddać pierwszeństwo innym. Kobieta marzy o silnym mężczyźnie, który zdominuje ją w sypialni.Kiedyś próbowała zawrócić w głowie Hudsonowi Pierce’owi, ale on odrzucił jej zaloty. Norma obawia się, że jej serce i ciało nie znajdą ukojenia w ramionach wymarzonego kochanka. Nie wie jednak, że obserwuje ją ktoś, kto widzi w niej nie tylko świetną szefową, ale niezwykle seksowną kobietę.Boyd jest młodszym asystentem Normy i to on zacznie wydawać rozkazy, które ona będzie musiała wykonać.Czy Boyd spełni wszystkie grzeszne fantazje Normy?_Laurelin Paige - amerykańska pisarka, autorka powieści erotycznych i romansów. Miłośniczka seriali typu „Gra o tron” czy „Walking Dead”. Wielbicielka Michaela Fassbendera. Członkini Międzynarodowego Klubu MENSA. Prywatnie żona i matka trzech córek.

Ekscytujący dodatek do bestsellerowej serii "Uwikłani" autorstwa Laurelin Paige! Norma Anders jest ambitna i niezwykle pracowita, dzięki czemu wspięła się wysoko po szczeblach ... Towar z kategorii OUTLET. Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: - uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, - zagięcia, zżółknięcia stron ... $15.99 - EKSCYTUJĄCY DODATEK DO BESTSELLEROWEJ SERII UWIKŁANI AUTORSTWA LAURELIN PAIGE! Norma Anders jest ambitna i niezwykle pracowita, dzięki czemu wspięła się wysoko po szczeblach kariery w Pierce Industr Opis: Uwikłani.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Ekscytujący dodatek do bestsellerowej serii Uwikłani Laurelin Paige! Norma Anders jest ambitna i niezwykle pracowita, dzięki czemu wspięła się wysoko po szczeblach kariery w Pierce Industries. Uwielbia być na szczycie i wydawać polecenia, jednak jest sfer Grzeszne noce to dodatek do serii Uwikłani, w którym poznajemy historię miłosną Normy i Boyda.

POWIĄZANE KSIĄŻKI