Green Arrow – Szmaragdowy banita. Tom 3

Green Arrow – Szmaragdowy banita. Tom 3 - Benjamin Percy | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Benjamin Percy
WYMIAR
6,19 MB
NAZWA PLIKU
Green Arrow – Szmaragdowy banita. Tom 3.pdf
ISBN
8041192637284

OPIS

Trzecia odsłona opowieści o Szmaragdowym Łuczniku, znanym jako Green Arrow, w kolekcji DC Odrodzenie.Oliver Queen stracił wszytko. Jego siostra Emiko zaginęła. Ogromny majątek rodzinny przepadł. A cały świat uznał, że Oliver nie żyje. Dopiero wtedy zaczęły się prawdziwe problemy. Walcząc o odzyskanie tego, co stracił, Ollie nadal patroluje ulice Seattle jako zamaskowany strażnik. Jednak seria morderstw dokonanych z wykorzystaniem łuku i strzał sprawia, że na całe miasto pada strach, a Green Arrow staje się głównym podejrzanym... By oczyścić swoje imię, Szmaragdowy Łucznik musi znaleźć prawdziwego zabójcę, unikając ścigającej go policji. Czy z pomocą potężnej Black Canary Ollie zdoła odnaleźć swój cel? Czy jego reputacja zostanie na zawsze pogrzebana, a on sam straci życie?

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Green Arrow tom 3 - Szmaragdowy banita, podobnie jak pozostałe tomy, ma wiele momentów, nad którymi warto przystanąć.Postać Green Arrowa, z całą swoją zielenią i wyglądem wzorowanym na banicie z Sherwood, jest niezwykle dogodną szansą do ukazania swej wyobraźni dla rysownika i Otto Schmidt jej nie marnuje. Szmaragdowy banita. Green Arrow.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI