399 przetworów na zimę

399 przetworów na zimę - Cosima Bellersen Quirini | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cosima Bellersen Quirini
WYMIAR
9,8 MB
NAZWA PLIKU
399 przetworów na zimę.pdf
ISBN
8242543135102

OPIS

Chcesz samodzielnie zawekować coś więcej niż tylko dżem, warzywa lub mięso? A jakby tak zamknąć w słoikach kiełbaski curry, a w puszkach chleb? Autorka przedstawia 399 doskonałych przepisów, dzięki którym nauczymy się wekować wszystko: od warzyw i owoców po mięso, ryby, zupy i inne potrawy.Ich zrobienie nie wymaga ani przesadnego nakładu pracy, ani nie jest drogie.Wśród przepisów prostych, jak i tych wyrafinowanych od klasycznych, takich jak dżemy i korniszony, po oryginalne przysmaki, na przykład przefermentowane pasty, pyszna lemoniadę lub kandyzowane płatki kwiatów.W poradniku znajdziemy wiele różnorodnych pomysłów, zachęcających do robienia przetworów i stanowiących alternatywę dla kupnych, gotowych produktów.- Smaczne i łatwe do wykonania: przetwory na zimę- 399 przepisów i ich wariantów: od znanych (klasycznych) po innowacyjne (niezwykłe)- zasady, rady i sztuczki – aby wszystko idealnie się udało

A może tego nie było... Dębski Marek Andrzej pdf. 399 przetworów na zimę na słodko, na ostro, z mięsem i ...

Data zakończenia 2018-06-22 - cena 21,45 zł Kochani! Przygotowałam dla Was kilka propozycji sprawdzonych, najlepszych przepisów na przetwory na zimę! Są to przepisy sprawdzone - takie, które robię każdego roku, część z nich robiła i robi do tej pory moja babcia, mama i dalsza część rodziny. Są naprawdę bardzo smaczne, więc polecam z czystym sumieniem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI